Akordeonas – tai instrumentas, kurio galimybėms išstudijuoti prireiks dar ne vieno dešimtmečio. Lietuva jau daug metų garsėja kaip gilias grojimo šiuo instrumentu tradicijas turinti šalis, mūsų atlikėjai skina laurus daugelyje prestižiškiausių šio instrumento atlikėjų konkursų visoje Europoje. 

Balandžio 20d. Veiviržėnų miestelio bibliotekoje vyko projektas, koncertas susitikimas "Mus sieja akordeonas", kurį organizavo Gargždų muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Danutė Alseikienė ir Veiviržėnų bibliotekos bibliotekininkė. Projekto kuratorė Gargždų muzikos mokyklos direktorė Danutė Ruškytė, koordinatorius – mokytojas metodininkas Stasys Adomavičius. Renginyje dalyvavo jaunieji akordeonistai iš Gargždų muzikos mokyklos, Gargždų muzikos mokyklos Veiviržėnų skyriaus, Endriejavo skyriaus, iš Priekulės muzikos mokyklos ir E.Valaitis iš Klaipėdos St.Šimkaus konservatorijos. Žiūrovai mėgavosi išraiškingu, įtaigiu ir užburiančiu jaunųjų akordeonistų muzikavimu. Puikus instrumentų valdymas perkėlė klausytojus į pačius subtiliausius muzikos pasaulio kampučius.

Festivalyje dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai: Augustas Jackevičius, Auksė Auškelytė, Lukas špejeras, Karlas Gedgaudas, Jonas Petraitis , Kajatona Dabulskytė, Aurėja Matulionytė ir jų mokytojos Irena Koncevičienė ir Galina Samylova.

mus sieja akordeonas