Liepos 30-rugpjūčio 5 dienomis,  XXIV Tarptautinis akordeono festivalis PALANGA 2018, sukvietė vaikus, jaunimą ir brandžią publiką, išgirsti išskirtinius, plataus profilio atlikėjų koncertus, kurių žanrų gausa nuo klasikinės, akademinės, eksperimentinės muzikos iki džiazo, tango, ir pop projektų, buvo suteiktos plačios pasirinkimo galimybės net pačiam įnoringiausiam  Palangos kurorto gyventojui ar svečiui.

Festivalyje ypatingai buvo laukiamas tarptautinis džiazo projektas „Lietuva-Italija-Estija“ kurio vinis- Italijos akordeono džiazo atlikėjas Renzo Ruggieri. Kartu su ryškiausiu Lietuvos džiazo muzikantu Dmitrij Golovanov (fortepijonas) bei kontrabosistu iš Estijos Heikko Remmel, Renzo Ruggieri.

 Kamerinės muzikos vakare girdėjome akordeonistų duetą Amalgalis Duo – Daniel Lis ir Eva Grabovska-Lis (Lenkija), šiuolaikinės-eksperimentinės muzikos gerbėjus pakvietė akordeonistų ansamblis „ContemporACCO“(Lietuva), na o mėgstančius orkestrinę akordeono muziką,pakvietė akordeonistų orkestras “Académie d’Accordéon” iš Prancūzijos.

Į didžiąją sceną kelią besiskinančių moksleivių bei studentų muzikos vakaruose dalyvavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentai bei talentingiausi vaikai, tarptautinių konkursų laureatai ne tik iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Palangos, Priekulės, Garliavos, Širvintų, Ukmergės, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio, Molėtų, Naujosios Akmenės, Mažeikių, Vievio, Gargždų, Plungės, Kretingos mokyklų, bet ir iš Ulbrakos (Latvija) bei Suwalkų (Lenkija). Koncertų metu, kasdien nuo liepos 31-osios iki rugpjūčio 5 dienos publikai buvo pristatytos įdomiausios koncertinės programos, atliekamos solistų, ansamblių bei orkestrų.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, kad ir Priekulės muzikos mokyklos akordeonistai, įvairių konkursų laureatai, Augustas Jackevičius ir Lukas Špejeras, kurių mokytoja Irena Koncevičienė, buvo pakviesti  koncertuoti festivalyje. Gausiais plojimais klausytojai lydėjo mūsų mokinių muzikavimą.